De Quick Release Adapter DM-55A met bijgeleverde snelkoppelingsplaat biedt een snelle en efficiënte oplossing voor het bevestigen van een camera op een statief of balhoofd.
Door de handige klemconstructie kunnen gebruikers snel hun camera bevestigen of verwisselen, wat ideaal is voor situaties waarin flexibiliteit en snelheid belangrijk zijn.
Bovenkant:
Stevige klem voor de meegeleverde snelkoppelingsplaat (38 mm), voor een snelle plaatsing en verwijdering
Voorzien van een schaalmarkering voor precieze positionering van de camera
Geïntegreerde waterpas voor nauwkeurige horizontale uitlijning
Zijkant:
Draaiknop voor het eenvoudig vast- en losdraaien van de snelkoppelingsplaat, met een betrouwbare vergrendeling voor stabiel gebruik
Onderkant:
1/4" en 3/8" (female) schroefdraad, waarbij de 1/4"-aansluiting wordt verkregen via een meegeleverde adapter, waardoor de adapter breed compatibel is met verschillende statieven en balhoofden
Specificaties:
Type: DM-55A
Materiaal: Aluminium voor duurzaamheid en lichtgewicht draaggemak
Kleur: Zwart
Afmetingen: 88 mm x 55 mm
Afmetingen plate: 50mm x 38mm
Hoogte: 15 mm